DELL XPS SERİSİ

En iyi olmak için tasarlandı

Dell XPS dizüstü bilgisayarlar en yüksek çözünürlüğe sahip ekranlar, dikkat çekici fiziksel kalite, benzersiz materyaller ve güçlü özelliklerle en iyi olmak için tasarlanmıştır.

Ekrandan başlayarak sınırlardan kurtulun.

Gezegenin en küçük 33 cm (13”) dizüstü bilgisayarı dünyanın ilk çerçevesiz (neredeyse) InfinityEdge ekranına sahiptir; hem içi hem dışı olağanüstü.
Windows 10 Home ile satılır; sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için.
Dünyanın ilk InfinityEdge ekranına sahip en küçük 33 cm (13") dizüstü bilgisayarı

Dell Xps

Dünyanın ilk Infinity Edge ekranına sahip en küçük 33 cm (13″) dizüstü bilgisayarı
Daha fazla ekran, daha az yük: Neredeyse çerçevesiz Infinity Edge ekran, 33 cm (13″) boyutunda bir ekranı 28 cm (11”) boyutunda bir çerçeveye sıkıştırarak ekran alanını en üst düzeye çıkarır. Yalnızca 5,2 mm kalınlığında çerçevesi, sadece 1,22 kg ağırlığı ve 9-15 mm ölçülerinde süper ince olmasıyla,Dell XPS 13 olağanüstü ince ve hafiftir.

Nefes kesici, son teknoloji ekran

Nefes kesici, son teknoloji ekran

UltraSharp™ QHD+ nefes kesici çözünürlük (3200×1800): İsteğe bağlı yükseltme, 5,7 milyon piksel (276 ppi) ile göz kamaştırıcı detayların keyfine varmanıza olanak sağlar.

Kolay paylaşım: 170°’ye varan geniş bir izleme açısı sunan IGZO IPS panel ile neredeyse tüm açılardan içeriği net bir şekilde görün.

Gününüzü aydınlatın: 400 nit parlaklık tipik dizüstü bilgisayar panelinden daha parlaktır böylece dışarıda bile harika bir görüntü elde edersiniz.

Göz alıcı renkler: En aydınlık açık renkleri ve en karanlık koyu renkleri %72 renk gamı ve 1000:1 kontrast oranı ile görün.

Dokunma dostu: Ekrana dokunun, çekin ve tutun. İsteğe bağlı dokunmatik ekran kendi teknolojiniz ile doğal bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Gelişmiş performans için tam dolu

Gelişmiş performans için tam dolu

En yeni performans özellikleri: Güçlü 6. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve en yeni Intel HD ekran kartları hız ve güvenilirlik sunar. Şimdi 1 TB’a4 varan daha hızlı PCIe seçenekleriyle beraber sunulan en yeni katı hal sürücüler ile bilgisayarınızı bir kaç saniyede açın ve bekleme modundan çıkarın, ayrıca 16 GB’a4 varan belleğe sahip olun. İsteğe bağlı Intel® Iris™ 540 Grafik Kartı, i7 6560U işlemci ile birleştiğinde, Intel® Quick Sync Video ile video düzenleme gibi ortam özelliklerinde en yüksek kalite ayarları için maksimum %405 performans artışı ile dilediğiniz çok çarpıcı görselleri sağlar.

Gücünüz daha uzun süre açık kalsın: FHD ekranla maksimum 18 saat, 14 dakika6 pil ömrü ile tüm 13 inç ürünlerindeki en uzun pil ömrü. İsteğe bağlı Dell Power Companion ile 10 saat7 daha ekleyin.