Dell Vostro 14 5000 Serisi

Ultra taşınabilir ve çalışmaya hazır.

Maksimum 5’inci Nesil Intel® Core™ işlemcilere ve daha fazla güvenlik için parmak izi okuyucuya sahip bu 14 inç dizüstü bilgisayarla işinizin gerektirdiği her yerde çalışabilirsiniz.
laptop-vostro-5480-magnum-965-mixed-set

Dell Vostro 14

Özellikler ve Tasarım

Windows 8.1; sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için.
vostro 14 5000 serisi

Dell Vostro 14

Kurumsal düzeyde performanstan güç alın

Görevlerinizi hızlandırın: Maksimum 5’inci Nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerle Intel® markasının sunduğu gelişmiş güç ve yüksek performanstan yararlanın.

Çoklu görevleri çaba harcamadan gerçekleştirin: Uzun pil ömrüyle verimliliği artırın ve kesintiye uğramadan daha fazla iş yapın veya film izleyin.

İsteğe bağlı çoklu dokunmatik ekran: Çalışmak istediğiniz her yerde kolay anlaşılır etkileşim ve etkileyici yanıt süresi sunan TruLife dokunmatik ekranı tercih edin.

Hız ve depolama: Katı hal sürücüsü veya 1TB’a kadar sabit sürücüyle çarpıcı bir hız ve performansın yanı sıra tüm önemli dosyalarınız için geniş bir depolama kapasitesine sahip olun.

Grafik kartı performansını artırın: 2 GB4 NVIDIA® GeForce® bağımsız grafik kartları ihtiyacınız olan gücü sunar.

Temel güvenlik

Yetkisiz erişimi önleyin: Yerleşik parmak izi okuyucu ile başkalarının hassas verilere erişmesini engelleyin.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma: Önceden yüklü yazılımla sanal tehditleri engelleyin.

Veri ve uygulamalarınızı koruyun: Dell Backup and Recovery hizmeti veri kaybına karşı basit ve güvenilir koruma sunar.

Vostro 14 5000 serisi
Şık ve sağlam

Profesyonel tasarım: Bu süper ince dizüstü bilgisayar dayanıklılığı ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Vostro 14 5000 Serisi, anodize alüminyum kapak, metal avuç içi desteği ve göz alıcı kaplama gibi ince ayrıntılara sahiptir. Bunun yanı sıra tam boyutlu birinci sınıf ciklet klavye ve harekete duyarlı çoklu dokunmatik ped ile her türlü e-posta yazışmanızı kolayca yapın.

İnce ve hafif: Yalnızca 18,3 mm inceliği ve 1,53 kg (3,4 lb) başlangıç ağırlığıyla (dokunmatik olmayan), Vostro 14 5000 Serisi her yere kolayca taşınabilir ve çantanıza kolayca sığar.

Renk seçenekleri: Ultra ince dizüstü bilgisayarınız Grafit Gümüş veya Ateş Kırmızısı renk ile öne çıkar. Grafit Gümüş modelde, Windows 8.1’i destekleyen TruLife dokunmatik ekran seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş ses
Waves MaxxAudio® ve 2.1 stereo ses ile müziğinize, videolarınıza ve konferans aramalarınıza netlik kazandırın. Dell Vostro 14 iki tümleşik hoparlör ve bir subwoofer ile sesi geliştiren Waves MaxxAudio® ses çözümlerine sahiptir.
laptop-vostro-14-5000-pdp-love-03

Dell Vostro 14

Kolay bağlantı özelliği
Net bir iletişim kurun
İş arkadaşlarınızla, ailenizle ve arkadaşlarınızla 720 HD web kamerası ve tümleşik mikrofonlarla sohbet edin.

Kolayca bağlanın
HDMI ve üç USB 3.0 bağlantı noktasıyla aygıtlarınızı bağlayın. PowerShare, USB bağlantı noktası aracılığıyla harici aygıtları bilgisayarınız kapalıyken de şarj edebilir.

Verileri hızla aktarın
Yerleşik Ethernet bağlantı noktası ve SD kart okuyucusu ile iş dosyalarınızı hızla ve kolayca taşıyın.